Kocasinanlı Sporcular ödüllere ambargo koydu

Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Bayan Masa Tenisi Takımı sporcuları ve antrenörleri, Yeni Ufuklar Derneği tarafından düzenlenen ‘Türk Kültürüne Hizmet Ödülleri’ programında, elde ettiği başarılar dolayısıyla spor alanında ödüllendirildi.

Kocasinanlı Sporcular ödüllere ambargo koydu
08 Aralık 2019 Pazar 16:59

Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Bayan Masa Tenisi Takımının, yeni değil, geçmişi olan bir takım olduğuna dikkati çeken Başkan Çolakbayrakdar, “Takımımızın kuruluşundan bugüne kadar emeklerinden dolayı Bekir Yıldız’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kocasinan Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Masa tenisi takımımız bizi sürekli gururlandırıyor. Aldığı ödüller, dereceler Kayseri’nin yüzünü güldürüyor. Takımımızın elde ettiği başarılar sayesinde Kayseri’miz, masa tenisinde Türkiye’nin merkezi oldu. Sporcularımızın daha da önemli dereceler elde edeceklerine inancım sonsuz.” ifadelerini kullandı.

Programın sonunda masa tenisi takımı sporcuları; Özge Yılmaz, Betül Nur Kahraman, Kadriye Nur Sarı, Altınay Hatun Bulut, Burçin Mermer, Birsen Yerli, Zeynep Sıla Duman ve Antrenörleri Halil Adak ile Kemal Balım’a elde ettiği başarılar dolayısıyla spor alanında başarı ödülü verildi.

Sporcuların başarıları ise şu şekilde:

Özge Yılmaz: Gençler Avrupa 2.Si, Balkan Şampiyonu Ve Gençler Türkiye Şampiyonu. Betül Nur Kahraman: Büyükler Çiftler Türkiye Şampiyonu Ve Balkan Şampiyonu. Kadriye Nur Sarı: Yıldızlar Takım Ve Çifter Türkiye Şampiyonu.Altınay Hatun Bulut: 1.Lig Takım Şampiyonu Ve Küçükler Çiftler Türkiye 2.Si.Burçin Mermer: 1. Lig Takım Şampiyonu, Gençler Türkiye Çiftler Şampiyonu Ve Liseler Takım Türkiye Şampiyonu. Birsen Yerli: 1. Lig Takım Şampiyonu, Ortaokullar Takım Türkiye Şampiyonu Ve Liseler Türkiye Takım 2.Si.Zeynep Sıla Duman: 1. Lig Takım Şampiyonu Ve Ortaokullar Takım Türkiye Şampiyonu.

(Haber: Samed Aydın SUN)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.