Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Kayserili hainler var, Kimse Kayserispor’a operasyon çekemez ”dedi ve ekledi;

“Beni uyutmayanları ben de uyutmayacağım!” Gözbaşı, acilen 1 milyon 300 bin Euro bulmam gerekiyor ama kimsenin ruhu duymuyor, bu sorunu da çözeceğim, sonrası Allah kerim, gerekli açıklamaları da yapacağım” diye konuştu.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Kayserili hainler var, Kimse Kayserispor’a operasyon çekemez ”dedi ve ekledi;
15 Ocak 2020 Çarşamba 15:53

Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, sarı kırmızılı kulübün önünü kesmek için sinsice planlar yaptığını belirterek “ Transfer tahtamızın kapanması ve transfer ettiğimiz futbolcuların lisanslarının çıkartılmaması için çaba sarf eden Kayserili hainler var. Bu takımı kurtarmak için, bu takımı ligde tutabilmek için büyük çaba sarf ediyoruz ancak birileri tekerimizin önüne taş koymak ve Kayserispor7u uçurumun eşiğinden yuvarlamak istiyorlar. Bu sorunu da çözeceğim, ancak buradan herkese sesleniyorum; kimse Kayserispor7a operasyon yapamaz, beni uyutmayanları, bende uyutmayacağım. O hainleri kamuoyuna açıklayacağım” dedi.

Gözbaşı “Şu anda tek derdim, öncelikle 1 milyon 300 bin euro bulup,yeni transfer ettiğimiz oyuncularımızın lisanslarının bir an önce çıkmasıdır. Gerekirse bu parayı cebimden öderim ama bunun da hesabını sorarım. Türkiye Futbol Federasyonu başkanı ile Kulüpler Birliği toplantısında yanyanaydım. Kendisine oyuncularımızın lisanslarının çıkması için senet verebileceğimi söyledim ama olmaz dediler. Dıuglou'nun avukatı ile göreve geldiğim günden beri görüşüyorum. İndirim istiyorum. Ama, nuh diyor, peygamber demiyorlar.1 milyon 300 bin euroda ısrar ediyorlar. Bu nasıl bir yöneticilik, nasıl bir işbilmezliktir. Bu kulübün parasına puluna yazık değilmi ? Bir hevesle işbaşına gelen bana, yönetimime, Kayseri şehrine, taraftara yazık değil mi ?Yeni gelen futbolcularımızı Fenerbahçe maçında kim sahaya sürmek istemezdi?

Şu lisans işlemlerini bir çözeyim, daha sonra Kayseri kamuoyuna gerekli açıklamaları yapacağım. Kayserispor’da kimler neler yapmış herkes görsün” dedi.''

(Haber: Canan BAYRAM)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.