Gözbaşı: “Şehrin takımını şehirle buluşturmaya devam edeceğiz”

Okullar arası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği Finali Hes Kablo Kayserispor Tesisleri'nde yapılan final müsabakasıyla tamamlanırken, Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı; "Biz bu şehrin kulübüyüz, bu kulübün şehirle kucaklaşması çekirdekten başlar.” dedi.

Gözbaşı: “Şehrin takımını şehirle buluşturmaya devam edeceğiz”
05 Mart 2020 Perşembe 17:14

Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği 20 okul ve 486 sporcunun katılımıyla Hes Kablo Kayserispor Tesisleri'nde yapıldı. Osman Düşüngel Ortaokulu ile Burhan Dinçbal Ortaokulu finalde karşılaşırken maçın normal süresi 1-1 tamamlandı. Osman Düşüngel Ortaokulu, penaltılarda rakibine üstünlük sağlayarak il birincisi oldu.

 İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, sporun bütün şehrin sahip olması gerektiğini vurgulayarak tesisleri açan Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'na teşekkür etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ise faaliyette emeği geçenlere teşekkürlerini ileterek ilerleyen zamanlarda da bu tür faaliyetlerin devam edeceğini belirtti.

Şehrin takımını şehirle buluşturmaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Başkan Gözbaşı da  "Biz bu şehrin kulübüyüz, bu kulübün şehirle kucaklaşması çekirdekten başlar. O yüzden bu organizasyon Hes Kablo Kayserispor ile gerek milli eğitim müdürlüğümüz gerekse gençlik spor il müdürlüğümüzle iyi bir çalışma oldu. Hem çocuklarla oyuncularımız bütünleşti, tesislerimizi gördüler, altyapıdan yetişen futbolcu ağabeylerini gördüler. İnşallah her iki müdürlüğümüzle de işbirliği çalışmalarımız devam edecek. Şehrin takımını şehirle buluşturmaya, aileleri, çocukları tesislerimizle buluşturmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Turnuvada ayrıca Şehit Üsteğmen Mustafa Şimşek Ortaokulu'na üstünlük sağlayan Refika Küçükçalık Ortaokulu da üçüncülüğü elde etti.  İHA


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.