Berna Gözbaşı tek aday

İstikbal Mobilya Kayserispor’da 30 Kasımda yapılacak olan kongre öncesinde önemli bir toplantı gerçekleştirildi. Bir araya gelen belediye başkanları, milletvekilleri, oda başkanları aldıkları ortak karar ile Berna Gözbaşı’nı başkan adayı olarak belirlediler. Başkan Büyükkılıç; Berna Hanım’ın yanındayız. Desteklerimizi esirgemeyeceğiz ve sahip çıkacağız” dedi.

Berna Gözbaşı tek aday
22 Kasım 2019 Cuma 17:13

Kayserispor Tesislerinde yapılan toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra Önceki Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbakrakdar, Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, OSB Başkanı Tahir Nursaçan, Kayserispor Başkanı Hamdi Elcüman, Kayserispor Eski Başkanı Erol Bedir, Kayserispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Kapalı Kale Taraftarlar Derneği Başkanı Ahmet Dirgenali ve yöneticiler katıldı.

Toplantı sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Burada hayırlı bir iş için bulunuyoruz. Başarılı bir girişimci ve Türkiye’nin takdirini kazanmış olan bir isim Berna Gözbaşı Kayserispor Başkan adayı oldu. Elbette tamamlanması gereken bir kongre süreci var. Ama şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Biz biriz, beraberiz ve hep beraber Kayserispor ile Berna Hanım’ın yanındayız. Desteklerimizi esirgemeyeceğimizi ve sahip çıkacağımızı belirtiyoruz. Böylece Kayserispor bir ilke imza atacak ve Berna Gözbaşı Süper Lig’in ilk kadın başkanı olacak” dedi.

Kayserispor Başkan Adayı olan Berna Gözbaşı da, Kayserispor Başkanlığının kendisi için çok değerli bir görev olacağını söyledi.

Bu onurlu görev için herkesin ortak adayı olduğunu dile getiren Gözbaşı, “Şehrimizin büyüklerinin birleştiği çok güzel bir olay oldu ve teveccühleri ile aday oldum. Şehrimizin en değerli markası olan Kayserispor’u bulunduğu yerden daha iyi yere getirmek için mücadele edeceğim. Bu mücadelede yalnız olmayacağımı biliyorum. Şehrimizin büyüklerinin ve basınımızın desteğini bekliyorum” diye konuştu.

Önceki Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da yaptıkları açıklamalarda Kayserispor sıkıntılı günleri çabuk aşacağını ifade ederek Kayserispor’un hak ettiği yerde olması için azami desteği vereceklerini belirttiler.

Büyükkılıç, toplantı sonrası yapılan açıklamalarda Kayserispor’a destek verenlere de teşekkür etti.

(Haber: Canan BAYRAM)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.