Berna Gözbaşı: Söz veriyorum Düşürmeyeceğim

Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı tesis açılışında yaptığı açıklamada zor bir süreçte, zor bir görev aldığını ancak her şeye rağmen Kayserispor’u ligde tutmak için mücadele verdiğini belirterek “ Buradan söz veriyorum Kayserispor’u düşürmeyeceğim. Tabi bu sadece benim istememle olmaz, hep birlikte bu işi yapacağız ve herkesten bu konuda destek istiyorum” dedi.

Berna Gözbaşı:  Söz veriyorum  Düşürmeyeceğim
05 Ocak 2020 Pazar 16:43

Kulübe emeği geçen herkese teşekkür eden Gözbaşı “Kayserispor bu kentin en büyük değeri. Her gelen başkan buraya hizmet etti. Bizim de gece gündüz çalışmamızın nedeni gelecek nesillere ismimizi bırakmak. Kayserispor için çivi çakan herkes bizim için çok değerli. Biz bir yola çıktık. Türkiye’nin ilk kadın başkanı olarak Kayserispor için çalışıyoruz. Geldiğimizde takımın hareket alanı azalmıştı. Gece gündüz çalışarak kafası bizde olmayan futbolcularla kulübe zarar vermeden yolları ayırarak takımın transfer dönemine sağlıklı girmesini sağladık. Hiç kimsenin buraya bir borç bırakıp gitmemesi için çalıştık. Futbolcularla tek tek konuşup onların aidiyet duygularını artırdık. Tesislerimize kalite yönetim sistemi çalışmalarına başladık. Takım kampa ulaştı, hocamız Prosinecki, pazartesi günü kampa katılacak. Takımımızın adı sezonun geri kalanında Hes Kablo Kayserispor olarak değişecektir. Sponsorlarımıza, yönetim kurulu üyelerime ve katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Çok zor bir yerde değiliz. 5 puana ihtiyacımız var. O da 3 maça bakar. Bu takımı ligden düşürmeyeceğime söz veriyorum ama bunu tek başıma yapamam. Yoğun mesai harcıyoruz ama biz yalnız yapamayız. Hepinizin desteğini bekliyoruz” dedi.

Maraş’tan sponsor

Kayserispor’un ligin ikinci yarısında yeni bir sponsoru daha oldu.

Hes Kablo Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı tesis açılışında yaptığı konuşmada  “ Beni duygulandıran yeni bir reklam anlaşması yaptık; Portal Çelik Kapı. Kendileri Kahramanmaraşlı olmalarına rağmen bu şehre bizimde bir borcumuz var diyerek Kayserispor’umuza destek verdiler teşekkür ediyorum” dedi.

(Haber: Canan BAYRAM)
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.