Bellona Kayseri’nin transferlerine sağlık kontrolünde tam not

Bellona Kayseri’nin transferlerine sağlık kontrolünde tam not
14 Ağustos 2020 Cuma 14:06


Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Liginde mücadele eden Bellona Kayseri Basketbol’un, yeni sezon öncesi kadrosuna dahil ettiği 3 isim, sağlık kontrolünden tam not aldı.
Bellona Kayseri Basketbol’un transfer ettiği Esra Ural Topuz, Ayşegül Günay Aladağ ve Fatma Dikmen Memorial Kayseri Hastanesi’nde girdikleri kardiyoloji, dahiliye, ortopedi, tam kan sayımı, efor ve ekg testlerinden başarı ile geçti.

Daha önce de Bellona Kayseri Basketbol takımında oynayan Esra Ural Topuz yaptığı açıklamasında, "Tekrardan buraya geldiğim için çok mutluyum. Başladığım yere geri döndüm. Benim için gerçekten güzel bir dönüş oldu. Sezona yavaş yavaş başladık ve şimdi sağlık kontrollerimiz var. Yabancı oyuncularımız da daha sonra gelecek. Biz hazırlıklarımızı en iyi şekilde tamamlayıp, onlar da bize katılıp sezonu en iyi şekilde devam ettirmek istiyoruz. Elbette hedefimiz her zaman üst sıralarda yer almak. bunun için çalışarak elimizden geleni sahaya yansıtıp, maçları kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Maçlar başlamadan da tam olarak bir şey söylemek mümkün değil. İnşalah Kayseri'yi en şekilde üst sıralarda temsil ederiz. Korona virüs sebebi ile yaklaşık Mart'ın 20'sinden beri antrenman yapamıyoruz, maç yapamıyoruz. Gerçekten sezon başında sporcular olarak sendelediğimiz zamanlar olacak. Herkes kendi çapında evinde yapabildiği kadar antrenman yapacak ama takım antrenmanı ile aynı olmuyor tabi ki. Biz bunun da üstesinden geliriz sonuçta hiçbir şey kolay olmuyor. Daha yoğun ve düzenli bir çalışmayla üstesinden geleceğimiz düşünüyorum. Ayrıca korona virüs seyirci sınırını koyacak. Belki de seyircisiz oynayacağız. Bence basketbol seyircisiz kötü oluyor en azından bizim için çünkü biz seyirci ile daha güçlüyüz. O yönden bizi etkileyeceğini düşünüyorum. Onun dışında da yapacak bir şey yok, biz de buna alışmayı öğreneceğiz" dedi.
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.