“Vatandaşımızın hizmetkarı olmaya devam edeceğiz”

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, partisinin yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamasında; “Partimizin 19. yılını kutladığımız bugünlerde 2023 hedeflerine ulaşmak için milletine hizmetkar olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Vatandaşımızın hizmetkarı olmaya devam edeceğiz”
13 Ağustos 2020 Perşembe 17:01

Başkan Şaban Çopuroğlu, partisinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte il binasında basın toplantısı düzenledi.

Çopuroğlu açıklamasında; “Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde millete efendi olmak için hizmetkar olarak kurulan büyük Türkiye sevdasıyla ülkemizi karanlıktan aydınlığa çıkaran partimizin 19. Kuruluş yıldönümünü kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 14 Ağustos 2001’de kurulan partimizin o tarihte başlayan kutlu yolculuğu tabi ki de milletimizin teveccühü ile kuruluşundan kısa bir süre sonra iktidar olmuş ve her seçimde de güçlenerek, büyüyerek yeniden büyük Türkiye hedefine ilerlemeye devam ediyor. Partimizin hedefi Türkiye idealdir.  Yerli ve milli teknolojimizi hayata geçiren AK Parti’dir. Türkiye’nin önündeki engelleri şikayet ederek değil çözerek yoluna devam gücün adıdır AK Parti. Parti kapatma tiyatrosunu bitiren, vesayeti sonlandıran, darbe rüyası görenlerin korkulu rüyası olmaya devam eden milletin teminatıdır AK Parti. Partimizin 19. yılını kutladığımız bugünlerde 2023 hedeflerine ulaşmak için milletine hizmetkar olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Çopuroğlu, dün Ankara’da gerçekleştirilen İl Başkanları Toplantısı’na rahatsızlığı nedeniyle katılamadığını söyleyerek, “Özellikle ben rahatsızlığım nedeniyle gidemedim. Safra kesesinden ameliyat olmam sebebiyle uzun mesafedir seyahatlere gidemiyorum. Katılamama sebebim de budur” dedi.

 (Haber-Foto: Davut GÜLEÇ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.