Narin: Burada gelecek var

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin; 23 Kasım 2018'de kurulan Yeniden Refah Partisi olarak Kayseri dahil 76 ilde kongrelerini tamamlayarak "Burada Gelecek Var" sloganı ile 1. Olağan Büyük Kongresini 44 bin 742 kişinin katılımı ile yaptıklarına dikkat çekti.

Narin: Burada gelecek var
18 Kasım 2019 Pazartesi 16:46

Ankara Arena da gerçekleştirilen bu kongreye 22 otobüs ve 926 kişi ile Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı olarak katılım sağladıklarını belirten Önder Narin; “Kongrede yapılan Genel Başkanlık seçiminde kayıtlı 1117 delegenin 978’nin katılımı sağlanmış, geçerli sayılan 971 oyun tamamını alarak Genel Başkanımız Fatih Erbakan başkan seçildi. Kongre de konuşma yapan Genel Başkanımız Fatih Erbakan "Siyaset, bütün insanlığın kurtuluşu için zalimin zulmüne 'dur' demek, mazlumların, ezilenlerin, gariplerin haklarını korumak için yapılırsa ibadet olur. İşte bizim siyasetimiz böyle bir siyasettir. Biz petrol, çimento, borç, faiz ekonomisi yerine üretim, istihdam ve ihracat ekonomisini uygulayacağız. Türkiye, komşu ülkelerden uzak yerlerden tarım ve hayvancılık ihtiyaçlarını karşılıyor.” dedi.

Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuri Okutan, ile Filistin'in Ankara Büyükelçisi Faed Mustafa ile yabancı misyon temsilcileri ve birçok değerli misafir katıldı.

(Haber: Samed Aydın SUN)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.