Çopuroğlu ve Büyükkılıç Ankara’da

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Ankara programında Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte Tarım Reformu Genel Müdürü Hasan Özlü'yü ziyaret ettiler. Kırsal kalkınma projesini konuştular.

Çopuroğlu ve Büyükkılıç Ankara’da
26 Aralık 2019 Perşembe 10:51

Çopuroğlu, Ankara’da parti genel merkezine giderek burada il başkanları istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı. Daha sonra Kayseri ile ilgili planlanan ve hayata geçirilecek olan projeler konusunda ilgili bakanlıklar ve genel müdürlüklere ziyarette bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç ile birlikte bazı genel müdürlük ziyaretleri yapan Çopuroğlu, Kayseri ile ilgili hayata geçirilecek olan projeler konusunda bilgi alış verişinde bulunurken, projelerin Kayseri için uygulanmasına yönelik görüşlerini bildirdi.

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren Başkan Çopuroğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürü Hasan Özlü'yü ziyaret ettik. Genel Müdürümüz ile Kayserimizde yapılacak kırsal kalkınma projeleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. Her şey Kayseri için” ifadelerini kullandı.

(Haber: Ramazan KARAKUŞ)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.