Arıkan: Birikmiş sorunlar örtbas edilmeye çalışılıyor

Saadet Partisi Kayseri İl Teşkilatı’nın Kasım ayı genişletilmiş il divan toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, ülkenin algı ile yönetildiğini söyleyerek “CHP iddiaları ile gündemdeki birikmiş sorunlar örtbas edilmeye çalışılıyor” dedi.

Arıkan: Birikmiş sorunlar örtbas edilmeye çalışılıyor
26 Kasım 2019 Salı 16:11

Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonunda gerçekleşen toplantıya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş, il ve ilçe teşkilatları katıldı.

İktidarın 17 yılda yaptığı uygulamalar ile toplumda oluşan kutuplaşmayı ortadan kaldırılmak yerine daha da artırdığını söyleyen Mahmut Arıkan, Bugün burada Saadet Partisi Kayseri İl Teşkilatı’nın Kasım ayı genişletilmiş il divan toplantısı için bulunmaktayız. toplumun en büyük problemi kutuplaşmadır. Bu kutuplaşma problemi de maalesef AK Parti iktidarının son 17 yıldaki politikalarının neticesinde ortaya çıkmış bir durumdur. Bu durumu ortadan kaldırmak için gayret gösterilmesi gerekirken , son dönemde mecliste yaşanan hadiseler olayları biraz daha körüklemiş vaziyette” dedi.

Arıkan, ülkede var olan sorunların üzerinin kapatılması için gündeme farklı konuların getirildiğini fakat bu durumun sıkıntıları ortadan kaldırmadığını belirterek şunları söyledi:

“Ülkemizi yöneten insanlar, ülkeyi algı metodu ile yönetme gayreti içerisindeler. Maalesef gerçekleri gizleyerek algı üzerinden bir takım icraatlar yapmak gayretindeler. Son iki gündür ülke hiç olmadık bir şekilde Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde yaşanan hadiseler ülke gündeminin birinci maddesi haline gelmiş vaziyette. Bugün ülkede ekonomik anlamda çok büyük sıkıntılar, eğitim anlamında büyük sıkıntılar, dışımızda yaşanan hadiseler ve tarımda çok büyük sıkıntılar söz konusuyken, ülkemizde iki gündür devletin en tepesinden bütün yönetim kademelerine kadar Cumhuriyet Halk Partisi içerisindeki meseleleri konuşmanın birikmiş sorunları örtmekten öteye gitmediğini düşünüyoruz. Biz Saadet Partisi olarak, algılarla değil gerçeklerle bu ülkenin idare edilmesi için halkımızı uyarma noktasında geçmişte olduğu gibi, bundan sonra da gayret içerisinde olacağız.”

İHA


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.