AK Parti de İl Yönetimi aday adaylarını dinliyor

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, ilçe kongreleri öncesinde aday adayları ile ilgili olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çopuroğlu, ilçe başkan aday adaylarını tek tek davet ederek görüşme yaptıklarını söyledi.

AK Parti de İl Yönetimi aday adaylarını dinliyor
27 Şubat 2020 Perşembe 09:36

AK Parti İl ve İlçe teşkilatlarında kongre heyecanı sürüyor. İlçe teşkilatlarındaki kongre süreci için aday adaylıklarını açıklayanlar belli oldu. İl teşkilatı ise, ilçe başkanlıkları için adeta ince eleyip sık dokuyor. Çopuroğlu, ilçe kongreleri öncesinde AK Parti teşkilatı içerisinde görev alarak hizmet etmeyi amaçlayanların sayısının fazla olmasını kendilerini sevindirdiğini ve AK kadroların her zamanki gibi ülkesi için, millet için hizmet etme noktasında ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını ifade etti. Çopuroğlu “7. Olağan kongre sürecimizde ilçe başkan aday adaylarımızla yaptığımız görüşmelerimize başlamış bulunmaktayız. Bu görüşmelerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecektir. Bu görüşmelerin oldukça yararlı olduğunu görüyoruz. Gerek biz il teşkilatı olarak gerekse ilçe teşkilatları ve bu zor göreve talip olan insanlarımızı dinlemek, onların fikirlerini almak, onların yapılacak seçimlerde görev almasıyla birlikte iyi hizmet yapacaklarına inanıyoruz. Her bir arkadaşımızın deneyimli, bilgili, ülkesini ve milletini seven insanlarımız olması bizleri mutlu etti. Yapılacak çalışmalar ve aday adaylı süreci, adaylık süreci ile ilgili genel yapılacak değerlendirmeler seçim öncesi kimin aday olacağı, kimlerin bu önemli görevlere yapılacak seçimle geleceği belli değil ve hep birlikte bu süreci göreceğiz” dedi.

Başkan Çopuroğlu, mevcut görevde bulunan arkadaşlarla devam edilecek mi edilmeyecek mi, izin isteyen olacak mı olmayacak mı, kimlerle devam edilecek ya da edilmeyecek gibi birçok soru olduğunu ve bunların hiçbirinin cevabının belli olmadığı gibi net olarak bir bilginin de şuan için bulunmadığını dile getirdi.

(Haber:Ramazan Karakuş)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.