Yabancı turistlerden OMS’ye tam not

Son zamanlarda ülkemizin sağlık turizmiyle ilgili birçok turist almasıyla birlikte, Kayseri de sağlıkta tercih sebebi oluyor. Bu çerçevede yurt dışından gelen hasta sayısı alınan hizmet ve memnuniyet ölçüsünde her geçen gün artıyor. System Hospital bünyesinde yer alan Ortopedi, Mikrocerrahi ve Sporcu Sağlığı Merkezi OMS de ülkemizi başarıyla ve liyakatla temsil eden sağlık ekiplerinden biri olarak büyük dikkat çekiyor.

Yabancı turistlerden OMS’ye tam not
27 Şubat 2020 Perşembe 16:37

OMS ekibi, son olarak Kiev’den gelen Yanına Pancehenko’nun ön çapraz bağ ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. OMS Doktorlarından Op. Dr. Emre Yurdakul ve ekibi tarafından ameliyat edilen Kievli Pancehenko, Dr. Fzt. Harun Kızılcı’nın fizyoterapi seanslarının ardından sağlığına kavuştu ve taburcu edildi. 

Son kontrollerinin ardından duygularını dile getiren Yanına Pancehenko: “ Daha önce bu merkezde ameliyat olan tanıdıklarımdan Doktor Emre Yurdakul ve ekibinin başarısını duymuştum, onların yönlendirmesiyle OMS’ye geldim ve başarılı bir ameliyat sonrasında sağlığıma kavuştum, tüm ekibe minnettarım dedi.

Ameliyatı gerçekleştiren Op. Dr. Emre Yurdakul da, “Turistlerin bize olan ilgisinden ve güveninden dolayı OMS olarak çok mutluyuz, biz de tüm personel olarak onlara en üst düzey hizmet verme uğraşındayız, hastamız Pancehenko’ya bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” şeklinde konuştu.

(Haber:Ramazan Karakuş)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.