Kaymakam ve Başkan Hastaları Ziyaret Etti

Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, İlçe Belediye Başkanı Özkan Altun ve Başhekim Nuri Çakır ile Bünyan Devlet Hastanesi'nde yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kaymakam ve Başkan Hastaları Ziyaret Etti
08 Ocak 2020 Çarşamba 12:53

Başkan Altun; hasta ve yakınlarına acil şifalar dileyerek en kısa sürede normal yaşantılarına dönmelerini temenni etti.

Başkan Özkan Altun; "Kaymakamımız Sayın Ömer Şahin ve Başhekimimiz Sayın Nuri Çakır ile Bünyan Devlet Hastanemizde tedavi gören hastalarımızı ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bizler, tedavi gören hastaların en kısa sürede sağlıklı günlere dönmeleri için onlara moral vermek, yalnız olmadıklarını hissettirmek için buradayız ve yanlarındayız. Hastanemizde tedavi görenlere geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyor, gece, gündüz demeden görevlerini yapan hastane personellerimize, doktorlarımıza ve hastane yönetimine de hastalara göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum " dedi.

Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin'de;" İyi günde de kötü günde birlik olabilmemiz lazım. Bu duygu ve düşüncelerle hasta olan kardeşlerimize Allah'tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum" şeklinde konuştu.

Hasta ve hasta yakınları ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Altun ve beraberindekilere teşekkür ettiler.

(Haber: Davut Güleç)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.