‘AKILLI OLUN !’

Türkiye-Bulgaristan-Romanya Dışişleri Komisyonları ortak toplantısına katılmak üzere Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya giden MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri’de geçtiğimiz günlerde yaşanan olaylara karşı MHP’yi hedef alanları sert bir dille eleştirdi ve ‘Akıllı olun’ dedi.

‘AKILLI OLUN !’
29 Kasım 2019 Cuma 16:18

Konu ile ilgili görüşüne başvurduğumuz Milletvekili  İsmail Özdemir, TBMM Dışişleri Komisyonunun resmî bir toplantısı sebebiyle yurtdışında olmasına rağmen sorularımızı cevapladı. Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptığını anlatan Vekil Özdemir, “Ülkücü camianın ne sözde ülkücü geçinenlerin tavsiyeleri, ne de tercihlerini PKK uzantıları yönünde kullananların tahrikleri ile hareket etmeyeceğini, ülkücülerin ismini anmaya kalkanların varsa eğer akıllarıyla hareket etmeleri gerekir” dedi.

İsmail Özdemir sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında ise, “Kayseri’de geride bıraktığımız günlerde yaşanan ve tasvip etmediğimiz olaylar sebebiyle bugünlerde bazı siyasi söylemlerle Ülkücüleri sinsice hedef alma cüretinde bulunmaya yeltenenlerin hadlerini bilmelerini tavsiye ediyorum! Kimse yörük üzerinden kurban kesmeye kalkmasın! Dava arkadaşlarımızın temiz duygularını kimse tahrik edebileceğini düşünmesin. Hele ki PKK’nın siyasi uzantıları sayesinde Meclis’e girdikleri bizzat HDP’li sözcüler tarafından yüzlerine ifade edilenler var olan akıllarını kendilerine saklasın!” ifadelerine yer verdi.

(Haber: Canan BAYRAM)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.