Şimdi evde bakım zamanı

Flormar’ın ses getiren ve %97 beğeni kazanan ikonik maskarası Precious Curl, Extra üyelerine çok özel fiyatlarla flormar.com.tr’de… flormar.com.tr’de Precious Curl Mascara için sunulan bu ekstra indirim ile tüm Flormar Extra üyeleri mükemmel açılarını buluyor, göz alıcı bakışlara imza atıyor.

Şimdi evde bakım zamanı
25 Mart 2020 Çarşamba 16:20

FLORMAR’DAN HER AÇIDAN MÜKEMMEL “EXTRA” KAMPANYA

Renkli ürünleri ile kadınlara eğlenceli, keşfetmeye ve yaratıcılığa açık bir dünya sunan ve makyaj denince akla gelen ilk marka olan Flormar, online alışverişe özel, cazip kampanyalarıyla sizi bekliyor. Lansmanı ile oldukça ses getiren Precious Curl Mascara alışverişlerinde Flormar Extra üyelerine özel fiyat devam ediyor.

Her açıdan mükemmel kirpik görünümü sunan Precious Curl Mascara, açılı, kıl fırçası ile kirpikleri kavrıyor;  daha hacimli ve daha kıvrık bir görünüm sunuyor. Bağımsız bir araştırma şirketinin yaptığı araştırmanın sonucuna göre %97 beğeni alan Flormar Precious Curl maskaranın formülündeki argan yağı kirpikleri besliyor.

FLORMAR İLE ŞİMDİ EVDE BAKIM ZAMANI!

Flormar, şimdi evde bakım zamanı diyor ve flormar.com.tr’den yapacağınız alışverişleriniz için  kişisel bakım ürünlerini 5,99TL’den  başlayan cazip fiyatlarla sunuyor!

Renkli ürünleri ile kadınlara eğlenceli, keşfetmeye ve yaratıcılığa açık bir dünya sunan Flormar, kişisel bakımınızı daha da güzelleştirecek bir kampanyanın müjdesini veriyor.

Kişisel bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz el kremi, vücut losyonu ve makyaj temizleme mendili mendil gibi tüm ürünlerinizi flormar.com.tr ve mobil uygulama  üzerinden 5,99TL’den başlayan cazip fiyatlarla satın alabilir, evinizde bakım yapmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bu avantajlı alışverişe ve kampanyaya dahil olan tüm kişisel bakım ürünlerine  https://www.flormar.com.tr/kisisel-bakim-urunleri/ adresinden ulaşabilirsiniz.(Haber:Sünbül Altunbaş)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.