Kilim’den enerjileri yükseltecek Anneler Günü sürprizi

Rahat bir uyku hepimizin hakkı ama şimdi öncelik annelerde

Kilim’den enerjileri yükseltecek Anneler Günü sürprizi
04 Mayıs 2020 Pazartesi 15:14

Kilim Mobilya, pandemi salgını nedeniyle evlere kapandığımız şu günlerde Anneler Günü kutlamalarına renk katmak için enerji dolu bir proje geliştirdi. “Benim Annem Benzersiz” projesi 4-10 Mayıs tarihleri arasında Instagram üzerinden düzenlenecek. Proje kapsamında anneleriyle çekilmiş fotoğrafına duygularını da yazarak #BenimAnnemBenzersiz hashtag'i  ile kişisel Instagram hesaplarında paylaşan ve arkadaşlarını etiketleyen Kilim takipçileri, çok özel bir hediyenin sahibi olacak. 12 Mayıs’ta yapılacak çekilişle Kilim Uyku Grubu’nun mikro masaj özellikli 7 adet Energy Plus yatağı sahiplerini bulacak.

EnergyPlus’la tatlı rüyalar

EnergyPlus yatakların kumaş dokusunda bulunan biyoaktif kristaller, vücuttaki ısıyı emerek kızılötesi infrared ışınlar yayıyor. Infrared ışınlar deri altına 30 ilâ 50 milimetre derinlemesine nüfuz ettiğinden su moleküllerinin uyarılmasıyla meydana gelen titreşim sayesinde vücuttaki yağ hücrelerinde depolanan toksinler atılıyor. Micro masaj olarak adlandırılan bu süreçle vücut ısınarak uykuya hazırlanıyor. Gece boyunca devam eden bu işlem kasların gevşemesini sağlarken, derin ve kaliteli bir uyku süreci yaşamamıza yardımcı oluyor. Bunun sonucunda da kişi güne enerjik başlıyor. EnergyPlus’un özellikleri bununla sınırlı değil. Alt ve üst yüzeyleri kullanıcıya farklı sertlik seçenekleri sunuyor. Yine yatağın alt ve üst yüzeyindeki fermuarlı pedler çıkartılıp belirtilen şekilde yıkanarak ekstra hijyen sağlanıyor.

Bu yıl “Anneler Günü”nün benzersiz yaşanması için sevgi dolu tüm annelere tatlı rüyalar hediye etmek isteyen Kilim, çok özel bir adımla  “Benim Annem Benzersiz” projesini hayata geçiriyor.

4 - 10 Mayıs dönemini kapsayan projeye göre, annesiyle çekilmiş fotoğrafını, altına duygularını da yazarak #BenimAnnemBenzersiz hashtag'i ile kendi Instagram hesabında hikaye ve post olarak paylaşan Kilim takipçileri, Anneler Günü çekilişine katılmaya hak kazanacak. Günün kahramanları olan annelere hediye edilecek 7 adet Kilim Uyku - Energy Plus yataktan birini kazanmak için ayrıca @kilimuyku, @kilimmobilya, @kilimnino hesaplarını takip etmeniz ve üç arkadaşınızı etiketlemeniz gerekiyor. 12 Mayıs tarihinde yapılacak çekilişle kazanan isimler Kilim Instagram hesabında story ve post olarak duyurulacak.(Haber: Davut Güleç)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.