Evde SPA keyfine hazır mısınız?

Evde SPA keyfine hazır mısınız?
06 Mayıs 2020 Çarşamba 12:36

Stresli geçen bu günlerde hepimizin ihtiyacı olan şey biraz rahatlamak. Vücuttaki yorgunluğu atmak ve ruhu dinlendirmek için en iyi yöntemlerden biri de SPA. Morhipo MAG ekibi, SPA keyfini evde yaşamak isteyenler için önerilerini sunuyor.
 
Stresli geçen bu günlerde biraz rahatlamak için çok da uzaklara gitmeye gerek yok. Morhipo MAG ekibi, SPA keyfini evlerinize getirecek önerilerini sıralıyor.
 Dinlendirici bir banyo
Evinizin banyosuna dinlendirici bir hava katarak başlayabilirsiniz. Yumuşacık paspaslar, naturel renklerdeki şık aksesuarlar ve kokulu mumlar banyonuza aradığınız sakinliği getirebilir.
 Suyun sakinleştirici gücünü hissedin
Küvetinizi doldurun ve kendinizi suyun sakinliğine bırakın. Dilerseniz küvetinize lavanta ve yasemin gibi yatıştırıcı etkisi olan aromatik yağlardan damlatabilirsiniz. Köpükler içinde olmayı tercih ederseniz çeşit çeşit banyo köpüğüyle kendinizi şımartabilirsiniz.
 Hem ruhunuzu hem bedeninizi arındırın
Doğal içerikli ve mis kokulu sabunlarla bedeninizi arındırırken günlük hayattan uzaklaşın, rahatlamaya odaklanın. Peeling yaparak cildinizdeki ölü deriyi atmak size kendinizi iyi hissettirecektir. Banyo sonrası antiviral etkisi olan uçucu yağlar ile SPA'nın etkisini devam ettirin, yumuşacık bornozunuzla hafifliğin keyfini çıkarın. (Haber: Davut Güleç)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.