“Büyüleyen Nağmeler ve Hatıralarda Zeki Müren “konseri

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü 2020 yılı kültür-sanat faaliyetleri kapsamında, “Büyüleyen Nağmeler ve Hatıralarda Zeki Müren “ temalı Türk Sanat Müziği Konseri 1. Alaeddin Keykubat Salonunda gerçekleştirildi.

“Büyüleyen Nağmeler ve Hatıralarda Zeki Müren “konseri
15 Ocak 2020 Çarşamba 11:39

Koro Şefi Hatice Öztürk yönetiminde icra edilen ve birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği konsere çok yoğun ilgi oldu. Salonun tamamen dolduğu konserde, İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Şükrü Dursun, Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Baylar, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Celil Aslan, Şube Müdürü Erkan Erdoğan, söz yazarları Dr.Mustafa Uyan ve Mehmet Küçük ile çok sayıda davetli katıldı.

Konser sonunda Koro Şefi Hatice Öztürk’e çiçek takdiminde bulunan İl Müdürü Dursun, sergiledikleri güzel performanslarından dolayı koro ekibine ve yoğun katılım nedeniyle de izleyicilere teşekkür ederek, kültür sanat etkinliklerimizin bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğini, hatta bu tür faaliyetlerin ilçelere de taşıyarak yöre insanları için ellerinden gelen en iyi hizmeti vereceklerini açıkladı. Daha sonra günün anısına fotoğraf çekimlerinin ardından program sona erdi.

(Haber: Ramazan Karakuş)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.