YRP’den Gazetemize ziyaret…

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak Genel Yayın Yönetmenimiz Canan Bayram ile görüştü. Amaçlarının temiz siyaset yapmak olduğunu belirten Başkan Narin; “Artık yeni bir akıma ihtiyaç var. Bunu hissediyoruz” dedi.

YRP’den Gazetemize ziyaret…
19 Aralık 2019 Perşembe 16:31

Alternatif olarak yola çıktıklarını belirten İl Başkanı Önder Narin; “Refah temiz olduğu için seçtik. Temiz siyasetle geliyoruz. Alternatif olarak yola çıktık. Halkımızda bir şeylerin değişmesi gerektiğinin farkında. Artık Türkiye’de siyasi aktörlerin değişme zamanı geldi. Halkımız bize teveccüh gösterirse neleri başarabileceğimizi göstermek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Canan Bayram ise yönetim kurulu üyelerine  başarı dileyerek, tüm partilere eşit mesafede olmaya gayret ettiklerini söyledi.

Ziyarette Başkan Narin’in yanı sıra Bünyan İlçe Başkanı Ramazan Koç, Gençlik Kolları Bölge Başkanı Mikail Yabangülü, İl Siyasi İşler Başkanı Cengiz Cengiz Gençtürk, İl Dış İlişkiler Başkanı Mesut Doğan, Teşkilat Başkanı Halil Zorlu ve Siyasi İşler Başkanı Fatih Memiş de yer aldı. 

(Haber-Foto: Ramazan KARAKUŞ)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.