Tamer: Her zamankinden fazla çalışmalıyız

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2020 yılında, Ülkemizin ve ilimizin ortaya konulan hedeflere ulaşması için her zamankinden daha fazla çalışmamız gerektiğine dikkat çekti.

Tamer:  Her zamankinden fazla çalışmalıyız
31 Aralık 2019 Salı 14:45

Tamer yaptığı yazılı açıklmasında; “Yeni yılda, Kayserili hemşehrilerimizin ve kamu kurum ve kuruluşlarımızın, belirlenen hedeflere ulaşmak için ortak bir iradeye sahip olması, en büyük gücümüzdür. Bu vesile ile ilimizin her konuda gelişmesine katkı sağlayan çok değerli halkımıza katkı ve destekleri için teşekkür ediyorum.2020 Yılının Yüce Türk milletine ve bütün dünya Müslümanlarına huzur barış kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. Türkiye emin adımlar ile 2023 Türkiye’sine hazırlanmaktadır. İktidara geldiğimiz günden beri her alanda devrim niteliğinde işler yapmış olmamız ile bunu göstermeyiz.İnşallah 2020 yılı her yıl olduğu gibi yeniliklerin güçlü ekonominin yerli ve milli hamlelerin habercisidir.” Şeklinde konuştu.

Diğer mesajlar ise şu şekilde:

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın:

 “Önemli olan yılların insanlık adına faydalı geçmiş olmasıdır. Talas Belediyesi olarak 2019 yılını bu anlamda dolu dolu geçirdiğimizi düşünüyorum. Hem kırsal mahallelerimizde hem de ilçe merkezimizde hepsi birbirinden önemli hizmetler ürettik, yatırımlar yaptık, etkinlikler düzenledik. Önümüzdeki yıl da aynı anlayışla hizmet üretmeye ve insanımıza yararlı işler yapmaya gayret edeceğiz.”

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar:

“Üzücü olayları, anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni bir yıla giriyoruz. Geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. Bizlerin, aynı ilçede yaşayan insanlar olarak, en önemli sorumluluğumuzun “birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak” olduğunu düşünüyorum.”

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu:

“Yeni yılın ülkemiz ve insanlarımız için mutluluk, bereket, huzur getirmesini, birlik ve beraberlik içinde olmasını diliyorum. Yeni yılda birçok bölgede Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı zulmün ve sıkıntılarında son bulmasını istiyoruz.”

CHP il başkanı Ümit Özer:

“Savaşların son bulduğu, yoksulluğun yok olduğu, insanların yarınlarına umutla baktığı, birlik ve beraberliğin hüküm sürdüğü güzel günlerde buluşmak dileğiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar, size ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.”

ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış:

“Ülkemizin sayılı üniversitelerinden birisi olarak başarılarımız ile övünebileceğimiz bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla adım attığımız şu günlerde, 2020 yılında daha çok çalışarak araştırma kimliğimize değer katma gayreti ile çalışmalarımıza devam edeceğimizi belirtmek isterim”

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç;

2019 yılını geride bırakarak 2020 yılını karşılamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Yeni yılın, çalışma azmimizin artarak yükseldiği, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde ülkemizin çok daha güzel günlere ulaştığı bir yıl olması için güç birliğiyle çalışacağız. Şehrimizin ve Ülkemizin her alanda gelişmesi, ilerlemesi ve kalkınması için gayret göstermeye devam edeceğiz .”

ADD Kayseri Şube Başkanı Kemal Ceylan:

“TBMM açılışının ve egemenliğin millete ait oluşunun ilanının 100. Yılına girmekte olduğumuz, yeni yılda ulusal egemenliğe  dayalı parlamenter sistemin çağdaş ülkelerle yarışacak ve ilimle fenle, sosyal devlet sosyal devlet ilkelerinde dünyaya örnek olacak şekilde dürüst ve çalışkan toplum olma azmi ile Ulu Önder’in söylevi Yurtta Sulh  Cihanda Sulh ilkesinden  hareket ederek dünyada barışın kardeşliğin ve mutluluğun olduğu sağlıklı, huzurlu  yeni yılı ADD ailesi olarak bütün insanlarımızın yeni yılını kutluyoruz. “

(Haber: Fatma AYDEMİR-Sünbül ALTUNBAŞ-Nurhan BAYRAM)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.