Şehitler ve Depremzedeler için mevlid

Vali Şehmus Günaydın, şehitlerimiz ile Elazığ ve Malatya’daki depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız için okunan hatimlerin duasına katıldı.

Şehitler ve Depremzedeler için mevlid
13 Şubat 2020 Perşembe 14:01

Hunat Camisi’nde İl Müftülüğümüz koordinesinde düzenlenen programa katılan Vali Günaydın, şehitlerimiz ile Elazığ ve Malatya’da olan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için el açıp dua etti.

Yapılan hatim dualarının ardından açıklama yapan Vali Günaydın, başta tüm şehitlerimiz olmak üzere Elazığ ve Malatya’daki deprem sonucu hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diledi.

Kayseri’den Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için yapılan yardımlarla ilgili konuşan Vali Günaydın, “ Kayseri Büyükşehir Belediyemiz, ilçe belediyelerimiz, Sanayi Odamız, Ticaret Odamız, Ticaret Borsamız, Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere tüm hayırseverlerimize Elâzığ ve Malatya’daki depremzede kardeşlerimize göndermiş oldukları yardımlar için teşekkür ediyorum. Ayrıca yine aynı iş adamlarımız bölgedeki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılmak üzere kurbanlar kestiler. İnşallah kesilen kurbanları da en kısa zamanda yerlerine ulaştıracağız.” diye konuştu.

(Haber: Samed Aydın Sun)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.