Jandarma Teşkilatı’ndan Vali Günaydın’a 181’inci Kuruluş Yıldönümü ziyareti

Jandarma Teşkilatı’ndan Vali Günaydın’a 181’inci Kuruluş Yıldönümü ziyareti
12 Haziran 2020 Cuma 13:33

Kuruluşunun 181’inci yılını kutlayan Jandarma Teşkilatımız Vali Şehmus Günaydın’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Vali Günaydın ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm jandarma teşkilatımızın “Jandarma Günü’nü kutladı. Jandarma Teşkilatımızın ülkemizin ve milletimizin huzuru ve güveni için büyük bir fedakârlık ve üstün bir görev anlayışıyla görev yaptığını ifade eden Vali Günaydın, ilimizde de Jandarmamızın sorumluluk bölgesinde en son teknolojik cihazlarla 24 saat boyunca vatandaşlarımıza başarılı bir şekilde hizmet ettiğini söyledi. Ziyarette İl Jandarma Komutanı Nadir Çelik de kendilerine gösterdiği desteklerden dolayı Valimiz Şehmus Günaydın’a teşekkür ederek, Jandarmanın Kayseri’de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Vali Şehmus Günaydın'ın “Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yılı” Mesajı

Jandarma Teşkilatımız, vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzuru, can ve mal güvenliğinin temini için 181 yıldır görevini büyük bir sorumluluk ve fedakârlıkla yerine getirmektedir.

Yaklaşık iki asırdır gösterdiği üstün çaba ve fedakârlıkla Milletimizin derin sevgi ve güvenine mazhar olan, tecrübesi ve çalışmalarıyla önemli görevler ifa eden Jandarma Teşkilatı mensuplarımızın,  bu özverili çalışmaları sayesinde bizler toplum olarak huzur ve güven içerisinde yaşamaktayız.

Huzur ve güven ortamının oluşmasında büyük payı olan Jandarma teşkilatımızın bu başarısında elbette ki Kayserili hemşehrilerimizin de önemli katkıları bulunmaktadır. Kayseri İl Jandarma Komutanlığımız hemşehrilerimizin verdiği bu destekten aldığı güçle suç ve suçlularla mücadele kapsamında projeler üreterek, ilimizin daha huzurlu bir kent olması için büyük bir gayret göstermektedir.

Büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevini yerine getiren Jandarma teşkilatımızın değerli mensuplarını; ortaya koydukları cesur, kararlı ve özverili çalışmalar için kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutlu bir hayat diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Jandarma Teşkilatımızın 181’inci kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, görevleri sırasında şehit olan kahramanlarımızı ve vefat eden gazilerimizi rahmetle yad ediyor, hayatta olan gazilerimize şükranlarımızı sunuyor, tüm Jandarma teşkilatımızın görevlilerine başarılar diliyorum. (Haber: Davut Güleç


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.