Cabbar ve Meclis Üyelerinden Yardım Toplama Noktasına Ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, meclis üyeleri ile birlikte Develi Belediyesi ile İlçe Müftülüğü tarafından sınır ötesindeki savaş mağdurları için başlatılan yardım kampanyası hakkında bilgi almak için yardım toplama noktasını ziyaret etti.

Cabbar ve Meclis Üyelerinden Yardım Toplama Noktasına Ziyaret
07 Ocak 2020 Salı 11:24

Suriye’de savaşın yanı sıra açlık ve soğukla da mücadele edildiğini belirten Cabbar Başkan “İlçe müftülüğümüzle başlattığımız yardım kampanyası çerçevesinde her türlü gıda, giyim ve temizlik malzemelerine ihtiyaç vardır. Her daim mazlumdan yana tavır almış olan aziz hemşerilerimizin bu yardım kampanyasına da gereken önemi vereceğini ümit ediyor ve yardımlarını sağlık ocağı altındaki yardım toplama noktasına getirmelerini önemle rica ediyorum” dedi.

Metruk bina yıkım çalışmaları devam ediyor

            Diğer yandan Resmi kurumların talepleri üzerine ve yapılan incelemelerin ardından çürük olduğu tespit edilen binaların Develi Belediyesi ekiplerince yıkım ve temizlik çalışmaları devam ediyor.

            İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan başvuru sonrası Gazi Mahallesi İlkokulu bahçesinde bulunan lojmanın ekipmanlarla yıktıktan sonra temizliğini tamamlayan ekipler; İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan başvuru sonrasında başlattıkları eski sağlık ocağı binasının yıkım çalışmalarını devam ettiriyor. Ekiplerin yıkım çalışmalarının ardından hafriyatlarını da temizleyeceklerini belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar soğuk hava şartlarına rağmen çevreye zarar gelmemesi için ekiplerin çalışmaları seri şekilde sürdürdüğünü belirtti.

(Haber: Sünbül ALTUNBAŞ)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.