Serbest bölge operasyonları eğitimi tamamlandı

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) ve Kayseri Serbest Bölge Yatırımcı ve Kullanıcıları Derneği (KASBİAD) işbirliği ile gerçekleşen ‘Serbest bölge operasyonları eğitimi ' başarıyla tamamlandı.

Serbest bölge operasyonları eğitimi tamamlandı
06 Mart 2020 Cuma 11:51

Eğitim 25 Ocak 2020 tarihinde başlayıp, 6 hafta boyunca Cumartesi günleri devam etti. Toplamda 42 saat süren eğitime, 56 kursiyer katılım sağladı. Sertifika törenine, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ahmet Emin KİLCİ, Kayseri Serbest Bölge Yatırımcı ve Kullanıcıları Derneği (KASBİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Erman Şahin, Düzey Bilgisayar Eğitim ve Teknoloji Merkezi’nden Tarık Yüce, Andaç Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.’den Abdurrahim Yıldız,  Kayseri Serbest (Kayser)  Bölge Kurucu ve İşletici A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Leba ve Milenyum Metal Dış Tic. Ve San. AŞ. ‘den Metin Kantarcı’nın katılımlarıyla gerçekleşti.

Kasbiad Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Erman Şahin, eğitime desteklerinden dolayı Ahmet Emin Kilci, Mustafa Leba, Abdurrahim Yıldız ve Tarık Yüce’ye plaketlerini taktim etmiş ve kursiyerlere ise sertifikalarını Milenyum Metal Dış.Tic. Ve San. A.ş.’nin Genel Müdürü Metin Kantarcı verdi.

Kasbiad Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Erman Şahin, eğitim için emeği geçen herkese teşekkürlerini iletmiş ve eğitimin başarıyla tamamlanmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

(Haber: Davut Güleç)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.