PO’nun bölge Hizmet Şampiyonu Belsin oldu

Petrol Ofisi’nin istasyonlarda sunulan hizmet standartlarını gözlemlediği Üçüncü Göz programı kapsamında en yüksek puanı toplayan 7 bölgenin şampiyon bayileri, düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Petrol Ofisi Üçüncü Göz Orta Anadolu Bölgesi Hizmet Şampiyonu Kayseri’den Belsin Petrol adına ödülü alan Noman Çavdar, “Müşteri sadakati, bizim için başarının en büyüğüdür” dedi.

PO’nun bölge Hizmet Şampiyonu Belsin oldu
06 Mart 2020 Cuma 12:11

Türkiye akaryakıt pazarının lideri Petrol Ofisi, sektöre referans hizmet kalitesini daha da geliştirmek ve yeni zirvesine çıkarmak üzere çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Petrol Ofisi, bu alanda verdiği eğitim, geliştirme ve benzeri çalışmaların sonuçlarını da Üçüncü Göz programı kapsamında gizli müşteri denetimleri ile düzenli olarak kontrol ediyor. Üçüncü Göz programında üçer aylık dönemsel değerlendirmelerin sonucunda 7 bölgenin hizmet şampiyonları belirlenerek ödüllendiriliyor.
Petrol Ofisi’nin 2019 yılı son çeyreğinde çeşitli kriterlerden oluşan hizmet standartlarında en yüksek puanı alan 7 bölgenin birincisine ödülleri, Genel Merkez’de, CMO Beril Alakoç ve Ticari Pazarlama Müdürü Aykut Yüksel’in ev sahipliğinde düzenlenen törenle verildi. Tören Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper’in yanı sıra Petrol Ofisi Perakende Direktörü Yiğit Meral, Perakende Yatırım Müdürü Mahmut Çil, Perakende Satış Müdürü Mustafa Cem Aşık, Perakende Ticaret Müdürü Savaş Güngör, LPG Müdürü Murat Çelik ve Perakende Mükemmellik Müdürü Meysem Tamam’ın da katılımıyla gerçekleştirildi.

Petrol Ofisi Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen törende, Karadeniz Bölgesi Hizmet Şampiyonu Ayancık Özdemirler Petrol (Sinop) adına Levent Özdemir, Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Hizmet Şampiyonu Akkoyunlu Akaryakıt (Hatay) adına Ahmet Akkoyunlu, Ege Bölgesi Hizmet Şampiyonu Şenoğlu Harita Emlak Petrol (Manisa) adına Mehmet Şen, Güney Marmara Bölgesi Hizmet Şampiyonu Şeker Petrol (Bilecik) adına Bahattin Şeker, Marmara Bölgesi Hizmet Şampiyonu Adım Petrol (İstanbul) adına Şeyhmus Ekinci, Orta Anadolu Bölgesi Hizmet Şampiyonu Belsin Petrol (Kayseri) adına Noman Çavdar, Otogaz Hizmet Şampiyonu Aysan Akaryakıt (Muğla) adına Mehmet Kısar, Otogaz Hizmet Şampiyonu Kale Madencilik (Edirne) adına Evrim Kale, ödüllerini Petrol Ofisi yetkililerinin elinden aldılar.

(Haber:Samed Aydın Sun)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.