Mhp İl Başkanı Serkan Tok’tan Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret

MHP İl Başkanı Serkan Tok ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Metin Kösedağ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mhp İl Başkanı Serkan Tok’tan Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret
18 Mayıs 2021 Salı 10:59

MHP İl Yönetiminin, KGC lokalinde gerçekleştirdiği ziyarette konuşan İl Başkanı Serkan Tok, Veli Altınkaya'nın vefatından dolayı üzüntü içinde olduklarını belirterek, Altınkaya'dan sonra başkan seçilen Metin Kösedağ'ı tebrik etti. Tok, "Veli Abi'miz şehrimizin ve basın camiasının çok değerli kalemlerindendi. Ancak pandemiye yenik düştü. Vefatı siz meslektaşlarını olduğu kadar bizi de çok üzdü. Veli Abi'miz yaşadığı gibi vefat etti, ardından söylenen 'iyi' kelimesi zaten birçok şeyi anlatıyor. Ancak yaşam bir şekilde devam ediyor. Şimdi de, yine saydığımız sevdiğimiz Metin Kösedağ kardeşimiz cemiyet başkanı oldu. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bu seçimin basın camiası ve Kayseri adına hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.

KGC Başkanı Metin Kösedağ ise, Serkan Tok ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Milliyetçi Hareket Partisi ve  basın arasındaki ilişkilerin daha önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de aynı düzeyli biçimde devam edeceğini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.