Çolakbayrakdar'dan gençlere altın öğütler

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, okul ziyaretleri kapsamında Behice Yazgan Kız Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Çolakbayrakdar'dan gençlere altın öğütler
03 Mart 2020 Salı 17:38

Başkan Çolakbayrakdar, sınıfları tek tek ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti. Çolakbayrakdar, öğrencilere hitaben, “Allah hepinize zihin açıklığı versin. İnşallah bu imkanları iyi değerlendirip, sizleri mutlu edecek meslek sahibi olursunuz. Umarım hepiniz hedeflerinize ulaşırsınız. Allah muvaffak etsin. Bizler de desteklerimizi artırarak her zaman olduğu gibi bundan sonra da sizlerin yanında olacağız” dedi.

Ardından lise son sınıfta okuyan öğrencilerle bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, onlarla eğitim üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

“Geleceğin Türkiye’sini inşa edecek olan gençlerimizin; daha huzurlu yarınlara ulaşmaları için var gücümüzle çalışıyoruz” diyen Başkan Çolakbayrakdar, öğrencilere kendilerini mutlu edecek hedefler belirlemeleri gerektiğine dikkati çekerek, “Fedakarlık gösterip, çalışıp, gayret ettikten sonra sizi mutlu edecek hedeflere ulaşırsınız. Her biriniz; aileniz, ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için değerlisiniz. Bu değerin farkında olup, donanımlı bireyler olarak kendinizi yetiştirmelisiniz. Çünkü ülkemizin sizlere çok ihtiyacı var. Hepinize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Okul ziyaretinde Başkan Çolakbayrakdar’a, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı İlyas Yıldırım ile ilgili birim müdürü eşlik etti.

(Haber: Davut GÜLEÇ


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.