Bakanlara Kayseri ürünleri tanıtıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in ziyaretinde,  Ticaret  borsası pastırma-sucuk, belediye başkanları halı, kilim ve bölgesel, girabolu, üzüm, elma, yoğurt gibi  ürünleri tek tek tanıttı.

Bakanlara Kayseri ürünleri tanıtıldı
23 Şubat 2020 Pazar 16:39

Tarım ve Orman bakanı Bekir Pakdemirli’den bir gün sonra Kayseri’ye gelen Enerji ve Tabi Kaynaklar bakanı Fatih Dönmez’de, Antalya’da trafik kazasında yaralanan milletvekili ve AK parti Genel başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu.

İki bakanın proğramı sırasında, Vali Şehmus Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK parti il başkanı Şaban Çopuroğlu ile ilçe belediye başkanları ile Ticaret Borsası, pastırmadan sucuğa, grabolu’dan üzüme, yoğurttan elmaya kadar yöresel özellikli ürün ve gıdaları tek tek tanıtarak, özelliklerini anlattı, bu konuda üreticiler adına beklentilerini açıkladı.

İki bakanda Kayseri’nin istediği ve beklediği kamu yatırımları ile taleplerini dosya halinde alarak destek sözü verip Kayseri’den ayrıldı.

(Haber: Davut Güleç)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.