Ağaşe ve Kayabaşı’nın acı günleri

Gazeteci-yazar Çetin Ağaşe, kardeşi Yusuf Ağaşe babası Hayati Ağaşe(80)’yi, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane Müdürü Aydemir Kayabaşı’da kayınbabası Rauf Yağan (78)’ı kaybetti.

Ağaşe ve Kayabaşı’nın acı günleri
27 Şubat 2020 Perşembe 16:21

İstenmedik ve beklenmedik ölümler büyük üzüntüye neden oluyor. Son olarak yaşamını kaybeden Hayati Ağaşe ve Rauf Yağan gözyaşları arasında toprağa verildi.

Gazeteci-Yazar Çetin Ağaşe, kardeşi Yusuf Ağaşe, oturduğu evde aniden rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan 80 yaşındaki babaları Hayati Ağaşe’yi kaybetmeleri ile adeta yıkıldı.

Bu arada Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane Müdürü Aydemir Kayabaşı’da 78 yaşındaki kayınbabası Rauf Yağan’ı kaybetti.

İki cenazede Hunat hatun Camiine getirildi. Cenaze namazına Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Kocasinan Belediye başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, STK temsilcileri ve ölenlerin yakınları ile sevenleri katıldı. Hayati Ağaşe İldem, Rauf Yağan’da Taşlıburun mezarlığında toprağa verildi. ‘Ağaşe, kayabaşı ve Yağan’ ailelerine sabırlar dilerken, ölenlere de Allahtan rahmet dileriz.

(Haber: Davut Güleç-Ramazan Karakuş)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.