KTB’DEN ŞEKER’E ANLAMLI ÖDÜL

KTB’DEN ŞEKER’E ANLAMLI ÖDÜL


            

    2019 yılında tutar bazında en çok tescil yaptıran üyelerin KTB tarafından ödüllendirildiği listede 1. sırayı alan Kayseri Şeker’e ödülünü, Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış verdi.


   Genel Sekreter Mustafa Burak Yıldırım ile birlikte Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı makamında ziyaret eden Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, Kayseri ekonomisine en çok katkı sağlayan üyeleri onura etmek adına üçüncüsünü gerçekleştirdikleri ödül törenini, bu yıl Koronavirüs nedeniyle firmaları ziyaret ederek gerçekleştirdiklerini ifade etti.


   Başkan Bağlamış, Kayseri Şeker’in tescil noktasında son 10 yıldır açık ara birinci olduğunu da belirterek, “Kayseri Şeker ilimizin en değerli kurumlarından bir tanesi ve Kayseri Ticaret Borsası’nda 2019 yılı içerisinde en fazla tescil yaptıran birinci üyesidir. Kayseri Şeker, Kayseri Ticaret Borsası’nda son 10 yıldır tescilde birinci üyemiz, ben Sayın Başkanımıza hem ilimize hem de Kayseri Ticaret Borsası’na vermiş olduğu katkılardan dolayı tekrar teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.
   Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ise böyle bir ödüle hak kazandıkları için ayrı bir mutluluk duyduklarını belirterek, “Bizler bu ödülü çok değerli ve anlamlı buluyoruz, çünkü Kayseri Şeker Kayseri’nin, Orta Anadolu’nun, Şeker Sektörünün ve Türkiye’nin çok önemli bir değeridir, buraya hep birlikte sahip çıkılması lazım, marifet iltifata tabidir. Ortada bir başarı var ise bunu ödüllendirmekten, ifade etmekten de çekinmemek lazım. Recep Başkanımız göreve başlayıncaya kadar biz bunları Ticaret Borsamızdan çok fazla görememiştik. Recep Başkanımız sağ olsun bu kadirşinaslığı gösteriyor ve göstermeye de devam ediyor. Biz de Kayseri Ticaret Borsamız ile ortak çalışıyor olmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.
   Ziyaretin sonunda Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış Başkan Akay’a, Kayseri’de 2019 yılında tutar bazında en çok tescil yaptıran üye ödülünü takdim etti.
   Haber Merkezi


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.