Kilim Mobilya en yeni mobilya koleksiyonu ile İMOB’da

Yerli ve yabancı 150 bin sektör profesyonelini ağırlayacak olan İMOB Fuarı’nda Kilim Mobilya, 2020 mobilya koleksiyonunu ve en yeni modellerini görücüye çıkartacak. Bu yeni yılda mobilya modasında; metal, doğal ahşap ve mermerin özgün formlarına; kahverengi, krem, gri, klasik mavi ve adaçayı yeşili eşlik ediyor. ‘Tasarımda Öncüyüz’ mottosu ile 21-26 Ocak tarihleri arasında İMOB fuarında Kilim Mobilya, 4-B10 holde tasarıma ilgi duyan herkesi bekliyor.

Kilim Mobilya en yeni mobilya koleksiyonu ile İMOB’da
14 Ocak 2020 Salı 12:10

2020 yılında yurt içi mağaza sayısını 200’e yurt dışı mağaza sayısını ise 35’e çıkarmaya hazırlanan, ihracat yaptığı ülke sayısını da 44’den 50’ye çıkaracak olan Kilim Mobilya, İMOB Uluslararası İstanbul Fuarı’na katılacak.

Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) ve Ticaret Bakanlığı işbirliği ile düzenlenen fuarın Türk mobilyasının tasarım gücünü dünyaya göstermek için son derece önemli olduğunu söyleyen Kilim Mobilya Genel Müdürü Cihat Şahin, konuya ilişkin şu açıklamaları yaptı: ”Sektörümüzün önemli buluşma noktası olan İMOB Fuarı’na yeni ürünlerimizle katılıyoruz. 2020 trendlerine uygun geliştirilen yeni nesil ürünlerimizi,  dünyanın 50 farklı noktasından fuarı ziyaret edecek sektör profesyonellerine tanıtma fırsatı yakalayacağız. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de yabancı ziyaretçi profilinin artacağına inancımız tam. Ürünlerimizin beğenileceğini düşünüyoruz.  Türkiye’nin ikinci en büyük mobilya ihracatçısı olarak İMOB Fuarı, ihracat hedeflerimizde oldukça önemli” dedi.

Fuarda tanıtımı yapılacak olan 2020 modelleri hakkında bilgi veren Kilim Mobilya, yeni yılın trend renklerini kahverengi, krem, gri, klasik mavi ve adaçayı yeşili olarak açıkladı. Daha çok metal, doğal ahşap ve mermerle kombine edilen mobilyaların 202o’ye damga vuracağını kaydeden Kilim ayrıca,  detaylarda ise rose, bakır ve pirinç gibi materyal kullanımının öne çıkacağını aktardı.

(Haber: Davut Güleç)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.