ARVEN’de çözüm ortakları toplantısı yapıldı

Kayseri’de İnşaat Sektörünün öncü firmalarından olan GYODER ve KONUTDER üyesi Arven Yapı Endüstrisi A.Ş. geleneksel olarak düzenlediği çözüm ortakları toplantısını Arven Plaza Konferans Salonunda yoğun katılım ile gerçekleştirdi. Puanlama ile seçilen çözüm ortakları ödüllendirildi.

ARVEN’de çözüm ortakları toplantısı yapıldı
24 Şubat 2020 Pazartesi 13:50

Arven Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim kurulu başkanı Orhan Say, Arven Yapı’nın çözüm ortakları ile birlikte büyük bir aile olduğunu ve bu ailenin her geçen yıl büyümeye devam ettiğini belirtti. Sektöre yön vermenin gereğinin nitelikli çözüm ortakları ile çalışmaktan geçtiğini vurguladı.

Konuşmasında iş sağlığı ve güvenliği konularının önemine vurgu yapan Orhan Say, emniyetli inşaat sahalarının oluşmasında çözüm ortaklarına önemli görevler düştüğünü, bu konuda ilgili birimlerle yönetmeliklere uygun şekilde hareket edilmesinin gerektiğini söyledi.

İstanbul da ürettikleri konut projelerinde Kayseri’den çözüm ortakları ile çalışmaya öncelik verdiklerini söyleyerek, tüm çözüm ortaklarına yaptıkları güzel işler işler için teşekkür etti.

Sonrasında söz alan Arven Yapı Endüstrisi A.Ş. Genel Koordinatörü Seyfettin Kalaycıgil çözüm ortakları ile 2019 yılına ait değerlendirmeler ile 2020 Yılı Hedeflerini paylaştı. Geçmişten bugüne birlikte uzun yıllar çalıştıkları çözüm ortaklarının mevcut olduğunu ve her geçen gün bu sayının yeni firmalar ile büyüyerek çoğaldığını söyledi. Bu durumdan kaynaklı memnuniyetlerini dile getirdi. Yeni yıl içerisinde satışa sunulacak 5 yeni projenin de müjdesini verdi.

Toplantı iş güvenliği ve sağlığı semineri, slayt gösterisi, ödül töreni ve çözüm ortakları aile yemeği ile son buldu.

(Haber: Davut GÜLEÇ)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.