Dinler, gençlerle buluştu

Erciyes Üniversitesi Genç TEMA Kulübü’nün düzenlediği ve Tanfer Dinler hocanın konuşmacı olarakkatıldığı konferans Erciyes Koleji ve ERÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonlarında yapıldı.

Dinler, gençlerle buluştu
27 Kasım 2019 Çarşamba 16:13

Erciyes Koleji ve ERÜ kampüsünde yapılan “Eğitime ve Girişimciliğe Farklı Bir Bakış” adlı konferansa çok sayıda TEMA gönüllüsü katıldı. Erciyes Koleji Genel Müdürü Erdem Örnek yaptığı konuşmada TEMA Vakfı faaliyetlerini ilgiyle takip ettiklerini, bu tür konferansların öğrencilerin gelişimi ve derslere motivasyonunu olumlu yönde etkilediğini ifade etti. Erciyes Koleji Genel Müdürü Erdem Örnek konferans sonunda Tanfer Dinler hocaya teşekkür plaketi takdim etti. Aynı gün ERÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde yapılan ikinci konferansa da yine çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.

 ERÜ Genç TEMA Akademik Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Hamalosmanoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı konferans büyük ilgi gördü. Hamalosmanoğlu yaptığı konuşmada duayen yaşam koçu Tanfer Dinler’in  gençlerle buluşmasına vesile oldukları için büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.
TEMA Vakfı İç Anadolu Bölge Koordinatörü Mehtap Kızılkaya’da, TEMA Genel Merkezi olarak gençlerin çevre bilincini artırmak için bu tür söyleşileri desteklediklerini söyleyerek konferansı düzenleyenlere teşekkürlerini ifade etti.

TEMA Vakfı Kayseri İl Temsilcisi Öğr. Gör. Abdulkadir Dağlı da yaptığı konuşmada, birçok projeyi il olarak hayata geçirdikleri için İlçe Gönüllü Sorumlularına ve Genç TEMA öğrencilere teşekkürlerini belirtti. Tanfer Dinler hocanın söyleşisinden sonra çeşitli hediye ve plaket takdimleri sonrası aile fotoğrafı çekimiyle etkinlik sona erdi.

(Haber: Fatma AYDEMİR)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.