"Çocuğa yönelik ihmal ve istismarın önlenmesi" konferansı

"Çocuğa yönelik ihmal ve istismarın önlenmesi" konulu konferans düzenlendi.Bünyan Sosyal Yaşam Merkezi'nde düzenlenen programa ilçe Belediye Başkanı Özkan Altun, Sosyal Yaşam Merkezi Müdürü Gökhan Kocabay,Belediye Meclis Üyesi Seher Nagehan Altun, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Atanur Akar, TÜGVA İlçe Başkanı Ahmet Keskin ve vatandaşlar katıldı.

"Çocuğa yönelik ihmal ve istismarın önlenmesi" konferansı
24 Aralık 2019 Salı 15:12

Programda kısa bir selamlama konuşması yapan Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun," En önemli ve en temel eğitimlerden bir tanesinin çocuğa yönelik ihmal ve istismarın önlenmesi olduğunu biliyoruz. Bu nedenle programa konuşmacı olarak katılan Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Atanur Akar hocamıza teşekkür ediyorum. Programın hazırlanmasında büyük gayret sarf eden Buse Sezenler kızımıza ve onu yetiştiren kıymetli ailesini tebrik ediyorum" dedi.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Atanur Akar,katılımcılara çocuğa yönelik istismar nasıl önlenir, kaç çeşit istismar vardır, karşılaşıldığında hangi yollara başvurabilir ve aile düşen rol üzerine bilgiler verdi.

(Haber:Samed Aydın Sun)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.