İş insanı Necip Dinçer serbest bırakıldı

İş insanı Necip Dinçer  serbest bırakıldı
25 Mayıs 2020 Pazartesi 19:06

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Kayseri'nin tanınmış iş insanlarından Necip Dinçer, serbest bırakıldığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Dinçer, "EY TURAN YOLCULARI, BAŞBUĞ TÜRKEŞİN GÖNÜL ERLERİ, SEVGİLİ ÜLKÜDAŞLARIM

16 yaşımdan itibaren baş koyduğum davam için bir çok bayramı ailemden uzak, yusufiye medresesinde geçirdim. Bu bayrama da ailemle başlayamadıysam bile ailem ve siz sevdiklerimin telefon, mesajları devam ediyorum. Ben ülkem için, davam için 40 yıldır makam, mevki gözetmeksizin bedel ödedim ama hiç bir zaman devletimin ve milletimin aleyhinde tek söz söylemedim, söyletmedim! Hakkımda olur olmaz iftiralar ile yapılan bir karalama kampanyası var. Avukatlarım aracılığıyla bu iftiralara karşı adli makamlara gerekli başvurular yapılacaktır. Çok kıymetli dostlar bu süreçte yetişemeyeceğim kadar telefon ve mesaj aldım cevaplayamadıklarım ve görüşemediklerim haklarını helal etsin. Hepinize hayırlı bayramlar diler, teşekkür ederim.
Ben bu vatan için canımdan geçeli çok oldu. Bin canım olsa bini de vatana feda olsun.

ALLAH’IN DEDİĞİ OLUR!" ifadelerine yer verdi.

Necip Dinçer'in bu paylaşımının altına sevenleri ve dostları tarafından yüzlerce geçmiş olsun dileklerinin bulunduğu yorumlar yapıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.