Dünyaca ünlü sahilde 'röntgen' iddialı linç

Dünyaca ünlü sahilde 'röntgen' iddialı linç
21 Ağustos 2020 Cuma 21:10

Antalya Konyaaltı Sahili'nde soyunma kabininde giyinenlere baktığı iddia edilen şüpheli, çevredeki vatandaşlar tarafından tekme-tokat dövüldü. 'Bir şey yapmadım ağabey yemin ederim anahtarlarım düştü' diyerek kendini savunan şüpheli, öfkeli kalabalık tarafından yaka paça tutularak, polise teslim edildi. Polis, şüpheli şahsı gözaltına aldı.

"ANAHTARLARIM DÜŞTÜ"

Ortalığı karıştıran olay, bugün sabah saatlerinde Konyaaltı Sahili beach parkında meydana geldi. İddialara göre sahildeki tatilciler, bir şahsın soyunma kabinlerindeki giyinenleri eğilerek izlediğini fark etti. Çevredekiler ve cankurtaran ekipleri şahsı yaka paça tutup uzak bir noktaya götürdü ve polis ekiplerine ihbarda bulundu. Olayı gören çevredeki vatandaşlar ise şahsın etrafına toplandı. 'Bir şey yapmadım ağabey yemin ederim anahtarlarım düştü' diyerek kendini savundu.

KALABALIK TEKME TOKAT DÖVDÜ

Kadınlar ise 'Pislik, namussuz' diyerek şahsa tepki gösterdi. O anlar da bazı vatandaşlar tarafından kaydedildi. Şahıs, Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Beach Park yaya devriyeleri tarafından gözaltına alındı. Polis merkezine götürülen şüphelinin işlemleri sürüyor.İHA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.