Prestij İçin Sahadayız..!

Ligde 40 puana ulaşarak tehlikeli bölge ile ilişiğini kesen Kayserispor yarın Akhisar deplasmanında prestij maçına çıkacak.

12:34:46 | 2019-05-17

Sarı kırmızılı takım yarın saat:16.00’da başlayacak ve Tugay Kaan Numanoğlu’nun yöneteceği karşılaşmayı kazanarak ligdeki sıralamasını iyileştirmeyi hedefliyor.

Kayserispor yarın deplasmanda Akhisar’a konuk oluyor. Hazırlıklarını tamamlayarak İzmir’e giden ve kampa giren sarı kırmızılı takım moralsiz, yaralı ve lige veda eden rakibini deplasmanda mağlup ederek son deplasmanından firesiz dönmeyi planlıyor. Özellikle geçtiğimiz hafta sahasında Kasımpaşaspor’u mağlup ederek 40 puan bandına ulaşan ve tehlikeli bölge ile tamamen ilişiğini kesen sarı kırmızılı takım yarın bir anlamda prestij maçına çıkacak. Takım olarak ligin ilk yarında çok ciddi sıkıntılar yaşamasına rağmen toparlanan ve ligde kalmayı başaran İstikbal Mobilya Kayserispor, kupa gazisi rakibini yarın deplasmanda devirmekte kararlı. Başkan Erol Bedir, ligin kalan 2 maçını da kazanmayı hedeflediklerini yinelerken; “ Akhisarspor ve Erzurumspor maçlarını diğer maçlardan farklı görmüyoruz kazanmak istiyoruz”dedi.

Yarın saat:16.00’da başlayacak ve Tugay Kaan Numanoğlu’nun yöneteceği karşılaşmaya Kayserispor’un Lung, Lopes, Atilla Turan, Kana Bıyık, Sapunaru, Hasan Hüseyin, Şamil, Varela, Deniz, Chery ve Artem Kravets muhtemel onbiri ile çıkması bekleniyor.

(Haber: Canan BAYRAM)

 
ETİKET :  

Tümü