Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mehmet Karabulut oldu

11:01:42 | 2019-03-14

Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi 156. Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıda alınan kararla, Müteşebbis Heyet Başkanlığına, KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci güven tazelerken, Yönetim Kurulu Başkanı olarak da Mehmet Karabulut seçildi. Toplantıda, başkan vekili, yönetim kurulu üyeleri, denetim kurulu üyeleri ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu’nda (OSBÜK) bölgemizi temsil edecek olan üyeler de belirlendi.

 

Başkan Karabulut'a hayırlı olsun dileklerini sunan Müteşebbis Heyet Başkanı ve aynı zamanda KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, önceki dönem Başkan Abdullah Oğuzbaş'a da hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Abdullah Oğuzbaş ise Mimarsinan OSB yönetimine ve çalışanlarına teşekkürlerini ileterek, yeni yönetime başarılar diledi.

 

Yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karabulut ise yaptığı konuşmada, şunları söyledi: “ Bölgemiz ve sanayicilerimiz için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz. Her zaman güler yüzümüzle sanayicimizin yanında olacağız. Abdullah Oğuzbaş’tan aldığımız görevi daha ileriye taşımak için çalışacağız. Mimarsinan OSB’miz kurulduğu günden bugüne kadar görev alan tüm başkanlarımıza ve Başkan Abdullah Oğuzbaş’a teşekkürlerimi sunuyorum. ” dedi.

HABER: FATMA AYDEMİR
ETİKET :  

Tümü