Anadolu Yıldızları Yeni sezonu açtı..!

Antrenörler Adnan Altıntaş ve Ali Karacan yönetiminde sezona merhaba diyen Anadolu Yıldızları fair-play ruhu ile başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyor.

15:45:15 | 2019-07-13

Anadolu Yıldızları Kulübü futbol branşında kız ve erkeklerde yeni sezonu dün açtı. Antrenörler Adnan Altıntaş ve Ali Karacan yönetiminde dün Argıncık Stadında sezonun ilk çalışmasını yapan mavi siyahlılar yeni sezon öncesi hem umutlu hem de iddialı.

 Haftanın üç günü, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Argıncık Stadyumunda antrenman yapacak olan Anadolu Yıldızları zengin kadrosu ile bütün yaş kategorilerinde faaliyet gösterecek. Kız takımı antrenörü Adnan Altıntaş, “ Amacımız çocuklarımızı, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp spora yönlendirmek, sporu sevdirmektir. Okul, aile, kulüp iş birliği içerisinde sağlıklı nesiller yetiştirmek için çaba sarfediyoruz. Tüm bunların yanı sıra en önemli hedeflerimizden birisi de ülke sporuna yeni yıldızlar kazandırmaktır”dedi. Altıntaş, Anadolu Yıldızlarının başarıya giden yolda centilmenliği elden bırakmayacağının da altını çizerek “ Yeni sezondan umutluyum” ifadesini kullandı. Altıntaş, erkek takım antrenörü Alı Karacanla 40 yıllık bir dostluklarının olduğunu ve bu tecrübeyi birlikte Anadolu Yıldızları bünyesinde buluşan gençlere aktarmaktan da son derece mutlu olduklarını ifade etti. Erkek takım antrenörü Ali Karacan da “ Amacımız günlük başarılardan ziyade üreten, ürettikleri ile gururlanan ve kendi yağıyla kavrulan bir yapı oluşturmak.  Adnan hocamızla birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz. Yeni sezonda da hem erkek takımımız hele de kız takımımız belirlediğimiz hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerleyecektir”dedi. Erkek takım kaptanı Ali Ekince ise Anadolu Yıldızları Kulübünde olmaktan hem mutlu hem de gururlu olduğunu söyledi.
ETİKET :  

Tümü