TAMER BALIKÇILARDA

0
25

Türkiye Büyük Millet Meclisinde 24.Dönem Milletvekilliğinin ardından 26.Dönem Milletvekilliğini kazanan ve halen AK Parti Kayseri Milletvekili ayrıca TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi olan Dr. İsmail Tamer, torun’u Selim Çetin ile Kayseri’de balıkçı esnafını ziyaret ederek sohbet etti.

Torunu ile balık tezgahına geçen İsmail Tamer, torunu Selim’i kucağına alarak balıkçı esnafı ile birlikte objektiflere poz verdi.

Ankara’daki yoğun meclis çalışmalarının arasında hafta sonu ailesini ziyaret gelerek torunu ile hasret gideren AK Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Tamer, kızı Güliz Çetin’in ikinci çocuğu olan Selim ile hafta sonunu geçirdi.

Henüz 2,5 yaşında olmasına rağmen sevimliliği, hareketliliği ve meraklı tavırları ile balıkçı esnafının maskotu haline gelen torun Selim, dedesinin kontrolünden kurtulduğu zamanlarda balık tezgahlarının arasında koşturdu durdu.

AK Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Tamer’e balıkçı esnafı ziyaretinde Dalyan Balıkçılık ve Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Senan Kurt ile Karadeniz Balıkçılık İşletme Müdürü Muammer Kaya eşlik etti.

Milletvekili İsmail Tamer, Dalyan Balıkçılık ve Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Senan Kurt ile kısa sohbet ederek sektörün sorunlarını dinledi.

Karadeniz Balıkçılık İşletme Müdürü Muammer Kaya ile de görüşen Milletvekili İsmail Tamer, balık restoranlarının Sivas Caddesinin simgesi haline geldiğini ifade ederek Kayseri’nin marka değerine sağladıkları katkılarından dolayı tüm balıkçı esnafına teşekkür etti.

AK Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Tamer, balıkçı esnafı ziyaretinde torununu kucağına alarak Senan Kurt ve Muammer Kaya ile günün anısına fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.  (HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here