SUMUDİCA MAÇ TRAFİĞİNDEN YAKINDI

0
11

Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, Sivasspor maçı beraberliğini maç trafiğinin yoğunluğuna bağladı

Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Kadir Has Stadı’nda oynanan ve 1-1 sona eren Sivasspor maçı sonrasında açıklama yaptı. Yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuşan Marius Sumudica, maç trafiğinin yoğunluğundan dert yandı.

Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica “Biz 3 günde 1 maç oynuyorduk. Hem lig hem kupa maçı. Sivasspor ise sadece lig maçı oynuyordu. Daha diri gelmişler. Bizim takımımız yorgundu. Bunu hissettim sahada. Maçı kazanamadık, berabere bitirdik” dedi.

Sumudica: Hedef aynı

Romen teknik direktörü Sumudica, Kayserispor’un hedefleri ile ilgili olarak da, “İlk 5 takım arasında kalmamız kolay olmayacak. Benim kafamda hep ilk 8 takım arasında olmak var. Eğer ligi Sivasspor ve Göztepe takımları ile aynı puanda bitirirsek, averaj olarak onların üzerinde olacağız. İlk 5 takım arasına da girebilecek gücümüz var. Bundan sonraki maçlara da kazanmak için çıkacağız. Oyuncularıma güveniyorum. Eksiklerimizi, yanlışlarımızı giderip önümüzdeki maçlara daha sağlam konsantre olacağız” yorumunda bulundu. (Haber: Yüksel Yıkılmaz)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here