GÜLSOY: “MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

0
10

Ticaret Odası Başkan Adayı ve Ticaret Odası Meclis Başkanı Ömer Gülsoy, gündemi değerlendirdi. Gülsoy, şehitlerimize Allahtan Rahmet diliyorum, milletimizin haklı davası son terörist temizleninceye kadar devam edecek dedi.

Ticaret Odası Başkan Adayı Ömer Gülsoy; “Öncelikle Afrin Harekâtındaki 11 şehidimize ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Yüreğimiz yandı. Yine ocaklara ateş düştü. Allah ailelerine sabır versin. Bütün Türk Milletinin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Ruhları şad olsun. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” dedi.

Operasyonun gerekliliğine dikkat çeken Gülsoy, “Bu operasyonun olması şarttı. Elzemdi. Burada tek bir terörist kalmayıncaya kadar operasyon kararlılıkla devam edeceğini umuyor ve oraların temizleneceğini, bütün tehditlerinde ortadan kalkacağını umuyorum ve bekliyoruz. Hamd olsun ordumuz dualı bir ordu” diye konuştu.

Gülsoy, sözlerini sürdürürken, “şehitlerimiz var içimiz yanıyor ama bir taraf tanda işimize devam ediyoruz. Güçlü bir ülkeyiz. Güçlü bir ülkenin ekonomisinin de güçlü olması gerekir. Bir taraftan ordumuz operasyonlara devam ederken bir taraftan da işimize gücümüze bakıyoruz. Morallerimizi bozmadan işimizle ilgileniyoruz. Biz azimle ve sabırla çalışarak ülke ekonomimize katkı sağlamalıyız. Şehitlerimize olan minnet borcumuzu da çalışarak yerine getirmeliyiz’’ şeklinde konuştu. (H.Merkezi)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here