AYBABA: “KAYSERİSPOR BİZDEN ÇEKİNMİŞ”

0
12

Sivasspor teknik direktörü Samet Aybaba, berabere biten Kayserispor maçı sonrasında açıklama yaptı

Süper Lig’in 21. haftasında Kayseri’de Kayserispor ile karşılaşan Sivasspor, üstünlüğü eline geçirdiği maçtan 1 puanla ayrıldı. Robinho va Umut Bulut’un karşılıklı golleri ile 1-1 berabere biten müsabaka sonrasında açıklama yapan Sivasspor teknik direktörü Samet Aybaba, Kayserispor’un kendilerinden çekindiği gördüklerini söyledi.

Aybaba’nın görüşü

Müsabaka sonrasında yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuşan tecrübeli teknik direktör Samet Aybaba, “Kayserispor deplasmanından 1 puanla ayrılmak önemli. Maç sonu itibariyle 1 puan çok iyi. Ancak maçın içerisine bakarsak, 3 puana daha yakın taraf bizdik. Önemli pozisyonlar kaçırdık. Kayserispor bizden çekinmiş. kontra çıkışlarımızı izlemişler. Biraz daha arkada bizi karşıladılar. Maçta da çok pozisyon olmadı. Şık gol var. Oyuncumuzu kazanıyoruz. Oyuncularımı kutluyorum. Kayseri’de 1 puan maç sonrası için önemli ve iyi” dedi.

Robinho’ya övgüler

Robinho’nun performansı ve golü için de, “Robinho büyük futbolcu. Önemli birisi. İyi adam ve zamana ihtiyacı var. Daha iyi oldukça çok daha önemli işler yapacaktır. Başarılı oyuncularımız oynar. Yıldız oyuncularımızı da başarılı oyuncularımızı da kazanarak oynatmaya çalışıyoruz” yorumunda bulundu. . (Haber: Yüksel Yıkılmaz)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here