“KAYSERİ, YOL AÇAN GÖSTEREN BİR ŞEHİR”

0
13

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Başkan Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Kamu Denetçiliği Kurumu tarafından Kayseri’de düzenlenen toplantılara katılmak üzere ilimize gelen Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette, Kayseri ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’u Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Girişi’nde karşıladı. Ziyarette Kayseri’nin müteşebbis insan zenginliğine ve uyum kültürüne değinen Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, “Kayseri her alanda uyum kültürünün hakim olduğu bir şehir. Şehirdeki tüm yönetim dinamikleri arasında mükemmel bir uyum var. Herkes Kayseri ortak paydasında buluşur. Bu nedenle de diğer şehirlere göre daha hızlı gelişiyoruz” dedi.
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç da Kayseri’nin Türkiye’nin mümtaz şehirlerinden birisi olduğunu ifade ederek, “Kayseri büyüme ve gelişme itibarıyla yol açan ve yön gösteren bir şehir. Kayseri, çevresindeki il ve ilçeler için kılavuz kaptanlık yapıyor. Türkiye’nin gelişmesine ve geleceğine katkı veren bir şehir” diye konuştu.
Kayseri’ye Kamu Denetçiliği Kurumu tarafından yapılan çalışmaları görmek ve görüş alışverişinde bulunmak için geldiklerini ifade eden Malkoç, gayelerinin hukuka ve hakkaniyete riayet etmek olduğunu söyledi. Şeref Malkoç, Kamu Denetçiliği Kurumu’nun insan haklarına dayalı adalet anlayışı içerisinde yapılan hizmetleri denetleyip daha kaliteli hale getirmek için çaba gösterdiğini kaydetti.
Ziyarette ayrıca karşılıklı hediyeler takdim edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here